امروز: شنبه ۱۱-تیر-۱۴۰۱ / السبت 03-ذو الحجة-1443 / Saturday 2022-July-2

مناسبت روز
پیام روز :

ایران گورستان مرگ برای همه گروه‌های تروریستی است/مسؤولان دیپلماسی منفعلانه را رها کنند

ایران گورستان مرگ برای همه گروه‌های تروریستی است/مسؤولان دیپلماسی منفعلانه را رها کنند

تاریخ: ۱۶:۱۱ – ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ کدخبر:۱۳۹۶۰۳۱۹۰۰۰۷۷۱

امام جمعه سرخ‌رود:

ایران گورستان مرگ برای همه گروه‌های تروریستی است/مسؤولان دیپلماسی منفعلانه را رها کنند

امام جمعه سرخ‌رود با اشاره به اینکه ایران گورستان مرگ برای همه گروه‌های تکفیری و تروریستی است، گفت: ملت ایران با افتخار و یکپارچگی در مقابل تفرقه و توطئه‌های دشمن ایستاده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد، حجت‌الاسلام سیدمحمود موسوی‌آملی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه در مصلی این شهر با دعوت عموم آحاد جامعه به تقوای الهی، اظهار کرد: تقوای الهی سفارش انبیا، علمای متاخرین و علمای ماضی است که باید در زندگی همه ما رعایت شود.

وی با اشاره به ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع)، افزود: ولادت با سعادت امام دوم شیعیان امام حسن مجتبی(ع) که پیشوای ذخیره عالم هستی است را به شما مردم تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

امام جمعه سرخ‌رود با اشاره به در پیش رو بودن شب‌های قدر و ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: هفته‌ای که پیش رو است لیالی قدر هستند که در آیات قرآن، در روایات و در کلام علمای بزرگوار است.

این مسؤول با اشاره به حمله تروریست‌های تکفیری و به شهادت رسیدن ۱۷ تن از مردم ملت ایران در تهران، بیان کرد: رهبر عظیم‌الشان اسلام در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ در دانشگاه امام حسین(ع) به اهداف کوتاه مدت و اهداف بلند مدت دشمن اشاره کردند که اهداف کوتاه مدت تروریست‌های تکفیری همان فتنه، آشوب و این ترقه بازی‌ها است.

موسوی‌آملی با تأکید بر سه فرق اساسی که در این حادثه تروریستی وجود دارد، ادامه داد: یکی از اتفاقاتی که نشان دهنده ارتباط این گروه تروریستی با منافقین است استفاده تروریست‌ها از سیانور است.

وی با اشاره به وجود عزت و اقتدار در نظام مقدس جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد: از مسؤولان خواستارم که دیپلماسی منفعلانه را رها کنند و کسانی که مقام جلاد را با شهدا عوض می‌کنند بدانند عزت و اقتدار بدست آمده محصول ایستادگی در مقابل زورمداران و پول دوستان است.

امام جمعه سرخ‌رود با تأکید بر اینکه ایران گورستان مرگ برای همه گروه‌های تکفیری و تروریستی است، اظهار کرد:‌ همه ما منتظر امام زمان (عج) و سربازان امام خامنه‌ای هستیم که با لبیک گویی، تمامی گروه‌های تکفیری و تروریستی را به زانو در می‌آوریم.

این مسؤول افزود: ملت ایران با افتخار و یکپارچگی در مقابل تفرقه و توطئه‌های دشمن ایستاده و هرگز اجازه نمی‌دهد دشمن به اهداف خباثت‌آمیز خود برسد.

موسوی‌آملی تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی نباید تسلیم هیچ زورگویی شود و این زمانی به ثمر می‌نشیند که با کار، تلاش  و تدبیر داخلی نه با حرف بلکه با عمل همراه شود.

وی با اشاره به ایستادگی در برابر توطئه‌های دشمن و نرسیدن به اهدافشان، گفت: مردم ایران بیدار هستند و بصیرت دارند و جمهوری اسلامی هرگز در مقابل ابر قدرت‌ها عقب‌نشینی نمی‌کند و با عزم و اراده مستحکم کشورهایی از جمله آمریکا و طرفداران وحشی و افراطی آن را به زانو در می‌آورد.

انتهای پیام/۸۶۰۲۲/ع

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ می‌باشد.