امروز: جمعه ۱۵-مهر-۱۴۰۱ / الجمعة 12-ربيع أول-1444 / Friday 2022-October-7

مناسبت روز
پیام روز :

دشمنان به دنبال اختلاف در نظام مقدس اسلامی هستند /هیچ کشوری جرأت تجاوز به خاک ایران را نخواهد داشت/اطاعت از ولی فقیه مانند اطاعت از امام زمان (عج) بر ما واجب است

دشمنان به دنبال اختلاف در نظام مقدس اسلامی هستند /هیچ کشوری جرأت تجاوز به خاک ایران را نخواهد داشت/اطاعت از ولی فقیه مانند اطاعت از امام زمان (عج) بر ما واجب است

رهبر انقلاب در دیدار مسئولان نظام در ۲۰/۰۱/۱۳۹۷ فرمودند:

مراقب خودمان باشیم از هر جا که هستید قوه مجریه، مقننه، قضائیه، جاهای دیگر همه در این جهت یکسانند و یکسانیم در جمهوری اسلامی احتیاج داریم به تعمیر قلب خودمان؛ چون جمهوری اسلامی با یک حکومت متعارف معمولی در دنیا فرق دارد با یک هدفی، با یک آرمانی، با یک منطقی با یک عَلَمی به وجود آمده؛ آن عَلَم عبارت است از توحید، از حکم الهی، از شریعت الهی.

جامعه ی اسلامی در تمام ادوار مختلف از ناحیه ی بی عدالتی ضربه خورده است و از ناحیه پراکندگی و نفاق و جدایی افراد از یکدیگر و مقابل یکدیگر ایستادن ضربه خورده است دشمنان اسلام را می بینید در منطقه چه ادعاهایی پوچی می کنند خود باعث ایجاد تفرقه و فتنه بزرگ یا بوجود آوردن گروه های تکفیری شدند و داعیه نابودن کردن آنها را دارند و باعث ملتهب شدن منطقه شدند.

از مسئولین عزیز خواستارم نگذارند دشمنان از ضعف آنها استفاده کنند و با جدیت تمام در مسیر خدمت رسانی به مردم قدم بردارند وضعیت بازار داخل را کنترل کنند نرخ رسمی دلار ۳۷۰۰ تومان بود نرخ ارزی مصنوعی پایین نگه داشته شده است ۳ روز بعد دلار ۶۰۰۰ تومان! صدای همه درآمد معاون اول رییس جمهور وارد میدان شد و گفت از فردا دلار تک نرخی و ۴۲۰۰ تومان یعنی ۵۰۰ تومان بیشتر از نرخ رسمی ۳ روز قبل همه خوشحال و راضی که قیمت دلار را کلی پایین آورده! کسی هم نپرسید مگر نرخ دلار ۳۷۰۰ مگر نبود به این ترتیب با خوبی و خوشی در عرض دو روز ۵۰۰ تومان به نرخ دلار اضافه شد و کسی هم نفهمید.

برای تولید داخل باید مبارزه جدی در مقابل مفاسد اقتصادی نمود باید برای ملت آبرو ایجاد کرد دشمنان به دنبال اختلاف در نظام مقدس اسلامی هستند مردم به همراه مسئولین نظام باید این توطئه ها را خنثی کنند

آمریکا و غرب که غالباً تحت سلطه صهیونیست ها هستند هستند از بن دندان دشمن ملت ایران و دشمن نظام جمهوری اسلامی هستند ملت ایران به سران این کشورها قاطعانه پاسخ می دهد که هواستان جمع باشد ملت ایران عکس العمل نشان می دهد و این را سران کشورهای استکباری و مداخله گران فضول در مسائل جمهوری اسلامی بدانند ملت ایران بین خودشان هم اگر اختلاف داشته باشند وقتی پای شما دشمنان ملت ایران به میان بیاید همه با هم متحد می شوند یک دست واحد، یک مشت محکم علیه شما می شوند و هیچ کشوری جرأت تجاوز به خاک ایران را نخواهد داشت.

نیروهای مسلح ایران قاطعانه در مقابل آنها خواهند ایستاد مسئولین هم باید قدر این مردم عزیز را بدانند و شکر کنند که مردمی بیدار و آگاه و همیشه در صحنه دارند شکر مسئولین سه قوه خدمت کامل و جامع برای حل مشکلات مردم است تلاش برای حمایت از کالای ایرانی در عمل که موجب اتحاد ملت بزرگ ایران خواهد شد.

پس شکر مسئولین خدمت است شکر مردم حفظ وحدت، حفظ هوشیاری، حفظ برادری و نگاه مشفقانه به یکدیگر است دشمن از ناامن کردن منطقه و ایران هراسی بدنبال شکاف در آحاد ملت ایران است سعی کنید آنچه را که دشمن را خشمگین می کند انجام بدهید و آنچه که قلب مقدس حضرت ولی عصر (عج الله تعالی فرجه الشریف) را شاد می کند انجام دهید که همین وحدت و مهربانی و همکاری و نشاط و حرکت انقلابی است تا سیلی محکمی را به دشمنان نظام مقدس بزنیم.

ملت ما ملت خوبی است، ملت وفاداری است ملت با گذشتی است که در این ۴۰ سال مشاهده کرده ایم دولت هم باید امید و آرامش را با کنترل ارز و رفع موانع اقتصادی حرکتی را که به دنبال ضربه زدن به نظام است را خنثی کنند. رسیدن به هر هدفی در سایه آرامش و امنیت است نخبگان بدانند هر حرفی، هر اقدامی هر تحلیلی که به دشمنان کمک بکند این خیانت بزرگی است خیلی باید مراقب حرف زدن موضع گیری مراقب گفتن ها، مراقب نگفتن ها باشیم سیاسی بازی ها و سیاسی کاری ها خلاف عقل و شرع می باشد به خودمان مراجعه کنیم خودمان را فریب ندهیم؛ بفهمیم چه کار می کنیم بفهمیم چه می گوییم؛ چه حرکتی می کنیم. همه مسئولین سر جلسه امتحانند؛ امتحان عظیمی است در این امتحان برای اینکه مردود و رفوزه نشوند باید تابع فرامین ولی فقیه باشند امروز بیعت با ولی فقیه مانند بیعت با سیدالشهدا در روز عاشورا است باید به این باور قلبی برسند که اطاعت از ولی فقیه مانند اطاعت از امام زمان (عج) بر ما واجب است.

والسلام علیکم ورحمت ا…و برکاته. (روابط عمومی دفتر امام جمعه بخش سرخ رود)

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ می‌باشد.