امروز: جمعه ۱۵-مهر-۱۴۰۱ / الجمعة 12-ربيع أول-1444 / Friday 2022-October-7

مناسبت روز
پیام روز :

خطیب جمعه سرخ رود: برخی از مسئولان آدرس غلط به مردم ندهند

خطیب جمعه سرخ رود: برخی از مسئولان آدرس غلط به مردم ندهند
خطیب جمعه سرخ رود با اشاره به اظهار نظرهای عجیب برخی مسئولان گفت: مسئولان باید مواظب اظهارنظرهای خود باشند بعضی از اظهارنظر ها باعث انحراف جامعه خواهد شد و نباید بعضی آدرس غلط به جامعه دهند.
به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام سید محمود موسوی آملی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سرخ رود با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خصوص رسیدگی به معیشت مردم اظهار کرد: طبق فرمایش معظم له رسیدگی به معیشت مردم مهم ترین وظیفه دولتمردان است و نه تهدید، نه وعده و قول و نه حتی امضای آمریکا و اروپا اعتبار ندارد.

وی افزود: مسئولان باید قدر مسئولیت را بدانند و مراقب رفتار و گفتار و کردار خود باشند و بر اساس فرمایش رهبری الگوی مدیریتی شما باید الگوی رفتاری و مدیریتی امیرالمومنین (ع) باشد.

خطیب جمعه سرخ رود خاطرنشان کرد: مسئولان باید مواظب اظهارنظرهای خود باشند بعضی از اظهارنظر ها باعث انحراف جامعه خواهد شد و نباید بعضی آدرس غلط به جامعه دهند.

موسوی آملی با بیان معضل بریز و بپاش های دستگاه های دولتی بیان داشت: درآمد و هزینه های مجموعه های دولتی باید مشخص و شفاف باشد تا جلوی پروژه عصبانی کردن مردم با عدم نظارت بر مجموعه ها گرفته شود.

وی ادامه داد: دولت باید تمام همت را بر این بگذارد که با انسجام و وحدت و یکپارچگی بین دولت و مردم مشکلات کشور را مرتفع کنند.

خطیب جمعه سرخ رود به عدم عمل به تعهدات اروپایی ها پس از آمریکا اشاره کرد و با بیان اینکه بر اساس آیات ۲۰۴ و ۲۰۵ سوره بقره مبنی بر اینکه “بترسید از دشمنان فاسدی که در ظاهر اظهار محبت می کنند” تصریح کرد: با گفتار درمانی اروپا، مشکلات کشور حل نخواهد شد چرا که اروپایی ها به ظاهر اظهار دوستی می کند و در عمل به دنبال منافع شخصی خودشان هستند.

موسوی آملی در پایان گفت: مسئولان نظام با بهترین بسته حمایتی که همان مردم هستند می توانند مشکلات کشور را حل کنند و باید طوری باشید که مردم مثل مادر شما را در آغوش گرفته و در هر سمتی و در هر جایگاهی هستید، مردم را بپذیرفته و از مردم جدا نباشید.

انتهای پیام/

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ می‌باشد.