امروز: چهارشنبه ۱۵-تیر-۱۴۰۱ / الأربعاء 07-ذو الحجة-1443 / Wednesday 2022-July-6

مناسبت روز
پیام روز :

امام جمعه سرخ‌رود: عملکرد مسؤولان مدبرانه و اعتمادآفرین باشد امام جمعه سرخ‌رود با اشاره به بیانات رهبری گفت: مشکلات طبقه ضعیف باید اساسی‌ترین کار دولت باشد و عملکرد مسؤولان باید مدبرانه و برای مردم اعتمادآفرین باشد.

امام جمعه سرخ‌رود: عملکرد مسؤولان مدبرانه و اعتمادآفرین باشد  امام جمعه سرخ‌رود با اشاره به بیانات رهبری گفت: مشکلات طبقه ضعیف باید اساسی‌ترین کار دولت باشد و عملکرد مسؤولان باید مدبرانه و برای مردم اعتمادآفرین باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد، حجت‌الاسلام سید محمود موسوی‌آملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخ‌رود اظهار کرد: همه باید با توجه به موقعیت خودمان، خودمان را آماده ادامه آن راه پر افتخار  کنیم که شهیدان عزیز ما به قیمت جان خودشان به روی ما گشودند.

وی افزود:حضور پر شور مردم ایران اسلامی در ۲۲ بهمن را گرامی می‌داریم چون مردم عزیز ایران نشان دادند در اوج هستند و ملت ایران با این حضور اعلام کرده که آمریکا را زیر پا خواهیم گذاشت.

امام جمعه سرخ‌رود درباره حادثه ترورستی بیان کرد: در حالی که حماسه بزرگی را مردم عزیز ایران اسلامی آفریدند که شبیه معجزه بود یک مشت مزدوران تکفیری آنها برای اینکه حماسه عظیم ۲۲ بهمن را تحت الشعاع قرار دهند با حمایت جاسوسان آمریکا و غرب و رژیم منحوس صهیونیستی و اذناب زبونشان آل سعود یهودی مرزبانان عزیز حریم ولایت و امنیت در سپاه پاسداران مقتدر را به شهادت می‎رسانند.

این مسؤول اضافه کرد: پیاده نظام‌های آنها از سلطنت طلب‎ها و منافقین زبون و تجزیه طلب‌ها از اینکه عده‌ای از هموطنان آنها به شهادت می‌رسند شادی می‌کنند و در حاشیه اجلاس ضد ایرانی ورشو رذالت و خباثت درونی خود را به نمایش می‌گذارند.

موسوی‌آملی تصریح کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری، خواستارم که همانطور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پرشکوه‌تر از سال قبل بوده است آغاز دهه  پنجم انقلاب اسلامی آغاز عصر جدیدی است مسؤولان امید و نگاه خوشبینانه را در عمل خود نشان دهند و قدر مسؤولیت خود را بدانند و مواظبت کنند که گرایش به اشرافی‌گری اسراف و رفتار‌های طاغوتی را کنار بگذارند و مقابل یاوه‌گویی آمریکا و غرب و صهیونیسم بین‌الملل شجاعت و عقلانیت داشته باشند که نه تهدیدشان، نه قولشان و نه امضایشان اعتباری ندارد.

وی در پایان گفت: به معیشت مردم هم توجه ویژه داشته باشند مشکلات طبقه ضعیف باید اساسی‌ترین کار دولت باشد عملکرد مسؤولان باید مدبرانه و برای مردم اعتماد آفرین باشد روحیه و اعتقادات مردم عزیز و انقلابی ما مثل کوه در مقابل حوادث است و دهه پنجم انقلاب دهه سیلی‌های سخت بر دشمنان نظام مقدس اسلامی خواهد بود.

(روابط عمومی دفتر امام جمعه بخش سرخ رود)

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ می‌باشد.