امروز: سه شنبه ۱۴-تیر-۱۴۰۱ / الثلاثاء 06-ذو الحجة-1443 / Tuesday 2022-July-5

مناسبت روز
پیام روز :

ذهن دشمن بر انتخابات متمرکز است

ذهن دشمن بر انتخابات متمرکز است

امام جمعه سرخ‌رود گفت:مسؤولان شورای نگهبان شهرستان‌ها باید همه کاندیدای احتمالی را رصد کنند چون ذهن دشمن بر انتخابات متمرکز است.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد، حجت الاسلام سید محمود موسوی آملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخ‌رود اظهار کرد: حرکت عظیم دختران انقلاب در روز عفاف و حجاب در سراسر کشور نمایشی از دختران ایرانی و انقلابی بود که حتما در مقابل ترویج تمدن غرب خواهند ایستاد.

وی افزود: در مقابل توطئه از خارج و داخل هنوز کسی نتوانسته حجاب و عفت و حیای زن ایرانی را از او بگیرد چون زن ایرانی قبل از اسلام هم پوشیده بود و این اصل و نسب اوست و در ایران جایی برای سلطه‌گران و فاحشه‌ها نیست.

موسوی آملی درباره انتخابات خاطرنشان کرد: ذهن دشمن بر انتخابات متمرکز است و مسئوولین شورای نگهبان شهرستان‌ها باید همه کاندیداهای احتمالی را رصد کنند و کاندیدای مجلس یازدهم باید واقعا وابسته و دل بسته نظام و قانون اساسی باشند و خلاف واقع عمل نکنند و وعده‌های دروغ ندهند و بایستی تهذیب اخلاقی داشته باشند و به حاشیه‌ها نپردازند و وعده بی مبنا مدهند آنها باید مسیر اقتدار نظام را درنظر بگیرند و اگر حضور مردم باشد دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

وی تصریح کرد: کاندیداها برای اینکه رای بگیرند سیاه نمایی نکنند و از کاه کوه نسازند و از جاده انصاف خارج نشوند و آب در آسیاب دشمن نریزند و مردم را به پای صندوق‌های رای بیاورید نه اینکه مردم را نگران کنند.

امام جمعه سرخ‌رود درباره اختلافات سیاسی،بیان کرد:مردم از دعواهای سیاسی و اختلافات سیاسی من خوبم و تو بدی خسته شدند،مردم عمل افراد را نگاه می‌کنند و شعارهای لفاظی گونه و سرو ته مشکل مردم را حل نمی‌کند و هرکس برنامه خودش را بگوید چون انتخابات در کشور مسابقه خدمت است و اگر ملتی قوی نباشد به او زور خواهن گفت و باجگیران عالم از او باج می‌خواهند و او را زیر پا لگد کرده و به او هجوم و توهین می‌کنند.

موسوی آملی عنوان کرد: مسؤولان در این برهه حساس لطفا پیام ضعف نفرستند و سخن از اقتدار و عزت نظام بزنند و اگر کسی امر نیکی کرد،دشمن نیست الان کم کارها و گیج‌ها در کشور قرارگاه مرکزی را مختل کرده‌اند با این کار دانسته یا ندانسته چرخ پیشرفت انقلاب را کند کرده‌اند،همان‌هایی که خانه می‌گیرند که وزیر را استیضاح نکنند همان‌هایی که حقوق نجومی ۱۶۰ میلیونی می‌گرفتند جای تاسف دارد.

وی اضافه کرد:در کشور ما بعضی‌ها به گفته نماینده مجلس ۲۵۰۰ خانه در تهران به نام اوست و مالیاتی برای او وضع نمی‌شود،منافع چه کسانی به خطر می‌افتد که قانون وضع نمی‌کنند و امر به معروف و نهی از منکر فقط برای مردم نیست.

این مسئوول اظهار کرد:اگر شخصی در اجتماعی خطایی کرد او را مواخذه می‌کنند بلکه مردم باید بر عملکرد مدیران و مسؤولان نظارت کنند اگر مسئوولین عملکردشان درست بود هیچگاه رهبری دستور آتش به اختیار نمی‌دادند و باید درخت این انقلاب که به جایگاه رفیع رسیده از درون اصلاح کرد و جلوی  موریانه‌های درخت انقلاب را گرفت تا زلال پیشرفت جاری شود که متاسفانه مسئوولین ما همیشه چند قدم از مردم عقب تر هستند.

موسوی آملی در پایان گفت:چرا کالاهای لوکس وارد ایران می‌شود و تصویر معنادار BMW سری ۴ با پلاک ایران در اینستاگرام رسمی این شرکت خودروسازی نشان از چه چیزی دارد چطور غرب ما را تحریم کرده اما اجازه می‌هند ایم ماشین‌های لوکس وارد ایران بشوند،اصلا چرا ایران را در کالاهای لوکس تحریم نکردند در حالیکه مردم در مایحتاج خود دچار مشکل هستند،مسؤولان کمی عزم و اراده مقابله با اقدامات خبیثانه دشمن نشان بدهند و به اینستکس و اروپا دل نبندند.

انتهای پیام/۸۶۰۳۸/ع

(روابط عمومی دفتر امام جمعه بخش سرخ رود)

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ می‌باشد.