امروز: پنج شنبه ۱۶-تیر-۱۴۰۱ / الخميس 08-ذو الحجة-1443 / Thursday 2022-July-7

مناسبت روز
پیام روز :

به یاری هموطنان سیل زده بشتابیم/خدشه در وحدت ملی ممنوع/رد صلاحیت افراد ناصالح پاسداری از حق ملت است/منطقه برای آمریکا ناامن شده و عراقی ها آماده بزرگترین تجمع ضد آمریکایی

به یاری هموطنان سیل زده بشتابیم/خدشه در وحدت ملی ممنوع/رد صلاحیت افراد ناصالح پاسداری از حق ملت است/منطقه برای آمریکا ناامن شده و عراقی ها آماده بزرگترین تجمع ضد آمریکایی

(خطبه دوم)

مردم عزیز سیستان و بلوچستان در سیل گرفتارند آستین بالا بزنیم راه های همیاری به مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان چادر، پتو، کفش، کنسرو، لباس گرم، شیر خشک و کمک های نقدی به یاری هموطنان بشتابیم.

چطور بعضی بعد ۷۲ ساعت تازه یادشان افتاده عزاداری کنید؟! این سه روز کجا بودند سلبریتی ها و لاکچری ها آیا قبل از اینکه اشتباه پدافند اعلام شود سلبریتی ها پیام تسلیت دادند؟! خدشه در وحدت ملی ممنوع باشد یک عده در کشور بجای اینکه گریبان اروپا و آمریکا را بگیرند بدنبال فتنه در کشور هستند طبق فرمایش مقام عظمای ولایت الامام خامنه ای در دیدار معلمان و فرهنگیان با بیان اینکه آرایش دشمن، آرایش جنگی است و فرمودند: ملت و مسئولان خود را آماده کنند و وارد میدان شوند.

لازم به ذکر است که ترامپ بعد از سیلی موشکی سپاه به پایگاه های نظامی آمریکا در عراق، در اولین نطق رسمی خود از هر گونه تهدید نظامی علیه ایران عقب نشینی کرد و با صدایی لرزان از لزوم صلح با ایران و لزوم کاهش حضور آمریکا در مبارزه با داعش سخن گفت! و دوباره دست به توییت شد و هجمه و توهین و تهدید علیه مردم و نظام جمهوری اسلامی را از سر گرفت.

از دیگر سو اروپائی ها دو روز بعد از آنکه سفیر انگلیس در تهران، در اقدامی مفتضحانه در تجمع اعتراضی معدودی از دانشجویان حضور پیدا کرد، اروپائی ها موضوع «مکانیسم ماشه» را مطرح کردند اروپائی ها کاری نکنند زبان های نظامی حاکم شود و گرنه سیلی های سختی به شما خواهیم زد اروپائی ها جسارت را تا آنجا پیش بردند که می گویند ما این استدلال که ایران حق دارد تعهداتش را کاهش دهد را نمی پذیریم قابل تامل آنکه در حالی که نظام سلطه در حال جنگی تمام عیار علیه ایران هستند و صریحاً و علناً از اختلاف و چند دستگی ایرانی ها حمایت می کند بعضی از مسئولین بجای اینکه از اقدامات و مواضعی تفرقه انگیز به عبارت وحدت شکن روی آوردند جنجال آفرینی می کنند بخش قابل توجهی از سخنانشان را به سانحه هواپیما اختصاص می دهند و بجای اینکه به حفظ وحدت و همدلی در میدان جنگ بپردازند مواضع دشمن را نادیده می گیرند و اولویت های اساسی کشور را جابجا می کنند و برخی سلبریتی ها حاشیه ساز خواسته یا ناخواسته، فضای مجازی را مسموم می کنند و آب به آسیاب دشمن می ریزند تا از رهگذر آن دشمنان قسم خورده میهن اسلامی برای جسارت به ملت و جمهوری اسلامی ایران جری تر شوند و در یکی دیگر از مباحث که عنوان می کنند به رد صلاحیت ها می پردازند رد صلاحیت افراد ناصالح پاسداری از حق ملت است هر کس بگوید رأی شورای نگهبان کذاست مفسد است.

شورای نگهبان یکی از نهاد هایی که در جمهوری اسلامی قرار دارد که بتواند جلوی چتربازان سیاسی را به عرصه نظام سیاسی جمهوری اسلامی را بگیرد و نگذارد که به آراء توده های مردم دستبرد زده شود.

علت هجمه های گسترده از میز ایران در سی آی اِی در می آید ریشه در وظایف بسیار خطیر این شورا دارد استراتژی دشمن از اول انقلاب تا به امروز شکاف میان ملت و نظام است هیچ ملتی در دنیا آگاهی و شعور سیاسی ملت ایران را ندارد.

ملت ایران در مقابل مرفهان بی درد می ایستد و هرگز اجازه نخواهد داد دنیا طلبانی که بدنبال حقوق های نجومی و زندگی اشرافی هستند در این نظام جولان دهند.

اگر بعد از ۸ سال مقام عظمای ولایت می خواهند خطبه بخوانند بخاطر اینکه تحولات ایران و جهان وارد عصر جدیدی شده است قمار آمریکا در ترور کلیدی ترین فرمانده نظامی ایران بزرگترین اجتماع مردمی در تشییع ۲۵ میلیونی سردار سلیمانی در پی داشت حال و هوای مردم نسبت به ماه های گذشته عوض شد و بالاترین میزان همبستگی و آمریکا ستیزی به چشم می خورد

ایران هم برای اولین بار در تقابل مستقیم با آمریکا مهم ترین پایگاه آن ها را در عراق بمباران کرد اما آمریکا برخلاف تمام تهدیدهای علنی و هشدارهای محرمانه در مقابل پاسخ نظامی ایران از واکنش بازماند اروپائی ها هم که تماشاگران تحولات اخیر بودند به تازگی درقامت شرکای دوباره آمریکا به میدان آمدند غربی ها امید داشتند بعد از فشار اقتصادی و ترور سردار، ایران را روی میز مذاکره بیاورند انسجام ملی و اقتدار دفاعی ایران گزینه فشار نظامی را از میز غربی ها حذف و محاسباتشان را مختل کرد.

منطقه برای آمریکا ناامن شده و عراقی ها آماده بزرگترین تجمع ضد آمریکایی می شوند حالا ایران و جبهه مقاومت جلوی دروازه های عصر جدید قرار دارند عصری که به حول قوه الهی در آن آمریکا توسط جبهه مقاومت از منطقه خارج می شود.

 (روابط عمومی دفتر امام جمعه بخش سرخ رود)

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ می‌باشد.