امروز: شنبه ۱۱-تیر-۱۴۰۱ / السبت 03-ذو الحجة-1443 / Saturday 2022-July-2

مناسبت روز
پیام روز :

غرب گدایان در کشور باید بدانند تنها راه حل مقاومت است/صدا و سیمای ملی تبدیل به میلی شده/ما مجلس قوی در مقابل تحریم های غرب و آمریکا می خواهیم/شورای نگهبان هرگز نباید تحت القاء آت قرار گیرد/در انتخابات آینده لیبرالها را به زباله دان تاریخ خواهیم فرستاد/جای تأسف دارد که مسئولین ما دستمایه توئیت وزیر امور خارجه آمریکا شوند/چرا جلوی روزنامه ۱۹ دی گرفته نمی شود.

غرب گدایان در کشور باید بدانند تنها راه حل  مقاومت است/صدا و سیمای ملی تبدیل به میلی شده/ما مجلس قوی در مقابل تحریم های غرب و آمریکا می خواهیم/شورای نگهبان هرگز نباید تحت القاء آت قرار گیرد/در انتخابات آینده لیبرالها را به زباله دان تاریخ خواهیم فرستاد/جای تأسف دارد که مسئولین ما دستمایه توئیت وزیر امور خارجه آمریکا شوند/چرا جلوی روزنامه ۱۹ دی گرفته نمی شود.

(خطبه دوم)

پیشاپیش شهادت صدیقه طاهره زهرای مرضیه (سلام الله علیها) را تسلیت و تعزیت به پیشگاه ذخیره عالم هستی امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) عرض می نمایم عمر فاطمه (س) کوتاه بود تراثی که به دلیل قصور تاریخ از فاطمه به ما رسیده، چیزی در حدود ۷۰ دعا، دو خطبه، تعدادی حدیث و نیز تعدادی حکایت است که متخذ از سیره ی حضرت می باشد.

استفاده از الگوی بیانی و رفتاری حضرت زهرا (س) ان شاء الله سرلوحه زندگی همه ی ما باشد

این رفتارهای متناقض بعضی از مسئولین کشور برای مردم تحت فشار قابل پذیرش نیست! چرا جلوی روزنامه ۱۹ دی گرفته نمی شود روزنامه ای به طوری هتاکانه سردار حاجی زاده را عامل ترور حاج قاسم سلیمانی معرفی کرده است این توهین کاملاً مطابق با سناریوی دشمن بوده که خواسته یا ناخواسته توسط این روزنامه رقم خورده است.

فرمانده هوافضای سپاه کمتر از یک ماه قبل شهادت سردار سلیمانی در سوریه از معرکه جان سالم بدر برد، اما اکنون ترور شخصیتی این فرمانده شجاع در دستور کار می باشد. منتظر ورود دستگاه قضا به این سرمقاله هتاکانه هستیم و در صورت عدم ارائه پاسخ مناسب به بچه های انقلابی در خانه نمی نشینند و سکوت نخواهد کرد.

متأسفانه شهرداری تهران بی شرمانه همه بنرهای حاج قاسم را از سطح شهر جمع کرده است! و صدا و سیمای ملی تبدیل به میلی شده است برنامه های پرمخاطبی مانند ثریا، جهان آرا در حال روشنگری بودند اما با فشار نا آشنا پخش زنده این برنامه ها متوقف شد در جمهوری اسلامی همه آزادند الا بچه حزب اللهی ها شهید آوینی چرا باید مسئولین درباره ی رد صلاحیت برخی نمایندگان اظهارنظر غیر کارشناسانه بکنند که وزیر امور خارجه آمریکا با گستاخی تمام در توئیتی ایران را متهم به دروغ گویی و تقلب در انتخابات کند این خیلی جای تأسف دارد که مسئولین ما دستمایه توئیت وزیر امور خارجه آمریکا شوند چرا مسیر پیشرفت برای ملت عزیز ما را دشوارتر می کنید

شورای نگهبان هرگز نباید تحت القاء آت بعضی از مسئولین قرار گیرد ان شاء الله در انتخابات آینده لیبرالها را به زباله دان تاریخ خواهیم فرستاد.

اگر مسئولین کشور بخواهند کشور را درست کنند و دیگران جرأت دخالت بر کشور را نداشته باشند باید از خودشان شروع کنند در این صورت کشور درست خواهد شد ما مجلس قوی در مقابل تحریم های غرب و آمریکا می خواهیم همانطور که مقام معظم رهبری در خطبه هفته پیش فرمودند: تنها راه پیش برای ملت ایران عبارت است قوی شدن، باید تلاش کنیم قوی باشیم غرب گدایان در کشور باید بدانند تنها راه حل جمهوری اسلامی ایران مقاومت است نه اینکه وانمود کنند مقاومت سایه جنگ را به ما نزدیک کرده است به غرب گداها بگویم بجای اینکه مردم را از ناو هواپیمابر آبراهام بترسانید در نطق های خود بگویند امروز، در حقیقت روز عزای غرب و آمریکاست باور داشته باشید.  

(روابط عمومی دفتر امام جمعه بخش سرخ رود)

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ می‌باشد.