امروز: چهارشنبه ۱۵-تیر-۱۴۰۱ / الأربعاء 07-ذو الحجة-1443 / Wednesday 2022-July-6

مناسبت روز
پیام روز :

ما چوب انقلاب را نمی خوریم چوب انتخاب را می خوریم/انتخابات یک جهاد عمومی، مایه تقویت و آبروی نظام اسلامی است/کسی را انتخاب کنیم که دعواهایش برای خدا باشد

ما چوب انقلاب را نمی خوریم چوب انتخاب را می خوریم/انتخابات یک جهاد عمومی، مایه تقویت و آبروی نظام اسلامی است/کسی را انتخاب کنیم که دعواهایش برای خدا باشد

(خطبه دوم)

ابتدا در مورد بی کیفیتی و استفاده از آب رنگی و گل آلود و قطعی آب آشامیدنی مردم بخش سرخ رود و شهر سرخ رود بگویم که مردم را کلافه کرد که این آب باعث بسیاری از بیماری های کبدی و کلیوی و سل خواهد شد اگر مسئولان قرار بود پروژه بزرگ آبرسانی که نزدیک به ۲۰ میلیارد هزینه کردند، انجام دهند از همان لوله های قدیمی برای توزیع و تأمین آب استفاده می کردند بعد این تحولات را انجام می دادند مردم عزیز خواستارند که مسئولین مسئولانه تر به مشکلات منطقه توجه کنند تا این وضعیت نابسامان را از روز پنج شنبه گذشته که تاکنون هنوز حل نشده است بوجود نمی آوردند و دقیقاً زمانی که انتخابات می خواهد انجام گردد این اتفاق افتاد امیدوارم شاهد چنین اتفاقاتی در این بخش نباشیم مردم عزیز بخش سرخ رود مردمانی پاک، صمیمی و پر تلاش و مومن و دوست داشتنی هستند نباید مدیریت نادرست این مشکلات را برای مردم بوجود آورد باید اعتماد عمومی احیاء شود که امروز در سطح مطلوبی نیست ملاک و معیار در اداره کشور خواست و نظر مردم است.

وضعیت بیماری کرونا در کشور:

باید بگویم مردم اینقدر هراسان نشوند راه پیشگیری این بیماری را انجام دهند دست ها را مکرر با آب و صابون به مدت ۲۰ ثانیه بشویند اگر آب و صابون ندارید از ضدعفونی کننده های حاوی الکل استفاده کنید دهان و بینی را هنگام عطسه یا سرفه دیگران بپوشانند از تماس با افرادی که علائمی شبیه آنفولانزا دارند خودداری کنند درتجمعات انبوه حتماً از ماسک استفاده کرده و روبوسی و دست دادن خودداری کنند صحبت می کنند فاصله یک متری را رعایت کنند.

از لمس چشم و صورت خود به ویژه با دست های استریل نشده بپرهیزند ظروف افراد مریض را جدا کنند قبل از غذا بعد از غذا دست هایشان را بشویند گوشت و تخم مرغ کاملاً بپزند هنگام بیماری در خانه بمانند و خود را با دمنوش ها و آب میوه طبیعی تقویت کنند ۱۴ روز این بیماری کنترل شود بیمار درمان خواهد شد ان شاء الله با توکل به خدا و رعایت نکات ایمنی و بهداشتی مبتلایان به این بیماری در کمترین حد خواهد بود و این بیماری ریشه کن خواهد شد.

از ریاست دادگاه و نیروی محترم انتظامی بخاطر حرکت انقلابی شان تشکر می کنم که کافه ها و رستوران هایی که رعایت شئونات اسلامی نمی کردند را برخورد انقلابی کردند.

ما چوب انقلاب را نمی خوریم چوب انتخاب را می خوریم انتخابات یک وجهه ی ملی، انسانی برای ایران است ما با انتخابات معادله ی جهانی و معیارهای اجتماعی و سیاسی را حل خواهیم کرد باید افرادی انتخاب شوند که تبلیغ اسلام را بکنند نه تبلیغ خود.

هر کس به ایران و امنیت کشور علاقمند است ان شاء الله در انتخابات امروز شرکت خواهد کرد و یوم الله دیگری را خواهد آفرید. مجلسی که موثر در سرنوشت کشور و بهبود سامان جامعه قدم بردارد و در برابر فساد اقتصادی و اخلاقی و سیاسی بعضی از مسئولین بایستد. امیدوارم مردم عزیز فریب بعضی از کاندیداهایی که با فریب پوپولیستی می خواهند رأی بگیرند را نخورند و به افراد متدین و با عزم و اراده قوی رأی دهند که مشکلات کشور بتدریج حل گردد.

خیلی ها می گویند از مسئولین تکراری خسته شدیم پس کسانی را انتخاب کنید که به حرف خود ایمان داشته باشند و با انتخاب درست مسئولین تکراری و بی درد را مجلس کنارخواهد زد. پس ای مردم آدم انتخاب کنید نماینده ای که پاک باشد و هدف آن خدمت به مردم باشد و از شفافیت نترسد.

اهمیت این انتخابات آنقدر بالاست که مقام عظمای ولایت الامام خامنه ای (زید عزه و عمره) فرمودند: انتخابات یک جهاد عمومی، مایه تقویت و آبروی نظام اسلامی است. باید افرادی انتخاب کرد که ثمره ی خون شهیدان را پایمال نکنند پس برای انتخابات کشور شرکت می کنیم تا کشورمان سربلندتر از همیشه بشود هر رأی ما مساویست با امنیت و اقتدار کشوردر داخل و خارج.

شهدا از جان خویش از خانواده خویش گذشتند آیا ما حاضر نیستیم بخاطر حفظ اسلام یک رأی صحیح و انقلابی دهیم؟! ما مجلسی می خواهیم که درد مردم را بفهمند و تفکر جهادی داشته باشند و به حاشیه ها نپردازند قانون مدار باشند و اقتصاد را مسئله اصلی خود قرار دهد باید وضعیت زمانه را بشناسیم.

رسول الله (ص) می فرماید: «عَلَی العاقِلِ اَن یَکونَ بَصِیراً بِزَمانِهِ» خردمند، باید زمان خود را بشناسد

ما چوب انقلاب را نمی خوریم چوب انتخاب را می خوریم فردا حق ندارید بگویید! چرا در کشوری که رو گنج است این همه مشکل وجود دارد! پس انتخاب درست داشته باشیم کسی را انتخاب کنیم که دعواهایش برای خدا باشد سه سپهبد ما را شهید کردند به تاریخ نگاه کنید هر ۲۰ سال ترور شدند سپهبد شهید قرنی در سال ۵۸ ، سپهبد شهید صیاد شیرازی در سال ۷۸ و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در سال ۹۸ چه تفکراتی باعث شهادت این شهدای عزیز شده است پس انتخاب درست داشته باشیم ان شاء الله

(روابط عمومی دفتر امام جمعه بخش سرخ رود)

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ می‌باشد.