امروز: جمعه ۱۵-مهر-۱۴۰۱ / الجمعة 12-ربيع أول-1444 / Friday 2022-October-7

مناسبت روز
پیام روز :

شناخت معیار حق و باطل افراد باید نگاه الهی باشد

شناخت معیار حق و باطل افراد باید نگاه الهی باشد

به گزارش وارش نیوز/ امام جمعه سرخ رود در خطبه نماز جماعت گفت:  بیش از سه ماه خطبه ی نمازجمعه برگزار نشد ان شاء الله برای درمان این بیماری کووید ۱۹ به نتیجه های مثبتی برسیم و زحمات کادر درمانی و بهداشتی کشور به ثمر برسد. در این چند ماه تحولات زیادی را در کشور و منطقه داشتیم ابتدا در کشور شروع به کار مجلس یازدهم شورای اسلامی می باشد که از منتخبان ملت می خواهیم با مواضع انقلابی خود سبب عقب نشینی دشمنان انقلاب گردند و رویکرد انقلابی را در عمل سرلوحه کار خود قرار دهند اولویت این مجلس باید رسیدگی به مشکلات اقتصادی مردم باشد و در مقابل فساد هرگز کوتاه نیایند.
وی اظهار داشت: اگر مجلس قوی داشته باشیم همه ی مشکلات مردم حل خواهد شد و مجلس انقلابی به حرف نیست به عمل است مجلس انقلابی این نیست که کلمات و سخنان رهبر انقلاب را تکرار کنند باید قدم اساسی برای حل مشکلات مردم، اشتغال، ازدواج و مسکن جوانان عزیز بردارند.
از دولت محترم خواستاریم در این شرایط سخت کرونایی که خیلی ها بیکار شدند و به نان شب خود محتاج شدند به داد طبقات محروم برسند رسیدگی به امور بندگان خدا از عبادات بزرگ است این رزمایش مومنانه اینها یک مُسکِّن است باید کار اساسی گردد و خیلی ها هم در این کمک های مومنانه جا ماندند و بعضی ها چند بار کمک شدند اما بعضی جا ماندند مسئولین به کارهای که می کنند توجه داشته باشند این مردم بودند که شما را به این جایگاه ها رساندند چه دولت چه مجلس قدر این ملت را بدانید.
از قوه قضائیه در مبارزه با فساد تشکر می کنم بارها عنوان کردم مبارزه با فساد باید غیر از اینکه یک قوّت قلب برای مردم عزیز باشد باید طوری شود که یک تحولی در زندگی مردم ایجاد شود.
در این روزها شاهد بودیم و هستیم که قدرت آمریکا و اقتدار و هیمنه ی آمریکا در دنیا رو به افول است آمریکای امروز از آمریکای چهل سال قبل ضعیف تر شده است ما قدرت ایران اسلامی به رخ جهانیان نشان دادیم با فرستادن نفتکش ها به ونزوئلا.
امام جماعت سرخ رود افزود: آمریکا از ایران سیلی سختی خورده است و از روی استیصال دولت آمریکا ایران را تحریم می کنند و همچنین دولت آمریکا از ملت خود هم به حول قوه الهی نیز دارد سیلی می خورد دنیا به سوی مقاومت در مقابل نظام سلطه و سرمایه داری در حال تغییر و حرکت است.
امروز جهان در مقابل استکبار بیدار شده است و روند نابودی رژیم استکباری آغاز شده است.
سنت الهی این است که مستکبرین عالم از قدرت جهانی ساقط شوند آمریکا هم طبق فرمایش مقام عظمای ولایت الامام خامنه ای همانند کشتی تایتانیک غرق خواهد شد.
مسئولین هم باید بدانند بزرگترین مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است مبارزه ی عملی کارآمد با دشمنان این ملت با فساد مبارزه کردن است ابزارهای دشمن در درون کشور ما و نظام ما عبارت است از فساد، تبعیض، فاصله طبقاتی ما باید با این ها مبارزه کنیم این وظیفه دولت است وظیفه مجلس است وظیفه قوه قضائیه است وظیفه همه ی ارکان نظام است به مردم خدمت کنند با مفسد مماشات نکنند فساد را در بدنه ی دستگاه های حکومت به هیج وجه نپذیرند و تحمل نکنند.

(روابط عمومی دفتر امام جمعه بخش سرخ رود)

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ می‌باشد.