امروز: پنج شنبه ۱۶-تیر-۱۴۰۱ / الخميس 08-ذو الحجة-1443 / Thursday 2022-July-7

مناسبت روز
پیام روز :

پیام امام جمعه شهرستان عباس آباد در پی ترور شهید محسن فخری زاده

پیام امام جمعه شهرستان عباس آباد در پی ترور شهید محسن فخری زاده

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

شهدا مومنان مهاجر صابر و بشارت یاب از سوی خداوند متعال و بهره مند از صلوات حضرت حق هستند که با کشته شدن در راه خدا و حیات پایدار و تکامل بیقرار می رسند.
صهیونیسم بین الملل و آمریکا در بستر جهانی با حمایت از گروه‌های تکفیری خبیث در منطقه با جنگ افروزی ،خونریزی ،بیدادگری و ترور منفورترین جنایت را انجام می دهند تا زمانی که آمریکا و صهیونیزم  امنیت بین المللی را تهدید می‌کنند آرزوی امنیت در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی را به گور خواهند برد .

ملت و دولت ایران با تکیه بر اقتدار دینی و ملی و دانشمندان غیرتمند انقلابی ضمن محکوم کردن ترور دانشمند بزرگ هسته ای و موشکی ایران، دکتر محسن فخری زاده با همه توان در برابر زورگویی و زیاده طلبی و حق ستیزی ،آمریکا و غرب و رژیم جعلی اسرائیل ایستاده و هرگز کوتاه نخواهد آمد و انتقام سختی خواهد گرفت.

سیدمحمود موسوی آملی
امام جمعه شهرستان عباس آباد

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ می‌باشد.