امروز: جمعه ۱۰-تیر-۱۴۰۱ / الجمعة 02-ذو الحجة-1443 / Friday 2022-July-1

مناسبت روز
پیام روز :

جلسه کمیته فرهنگیان ستادنمازجمعه شهرستان عباس آباد

جلسه کمیته فرهنگیان ستادنمازجمعه شهرستان عباس آباد

جلسه کمیته فرهنگیان ستادنمازجمعه شهرستان عباس آباد با حضورامام جمعه شهرستان عباس آباد برگزار گردید.
در این جلسه مسئول ستادنمازجمعه جناب آقای الهی چورن و دیگر اعضای این کمیته برگزار شد دیدگاه ها و نظرات و دغدغه های فرهنگی و ستاد نمازجمعه شهرستان را بیان نمودند و پیشنهادهای خودشان را جهت پرشکوه برگزار کردند نمازجمعه و حضور پررنگ جوانان در این آوردگاه فرهنگی ابراز داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمودموسوی امام جمعه شهرستان ضمن خوشامدگویی به حضور اعضای کمیته فرهنگین ستاد نمازجمعه بیان داشتند: کارزار فرهنگی و کار فرهنگی در این برهه از زمان با وجود فضای ناامن مجازی کار بسیار دشواری است لذا افرادی باید وارد این عرصه شوند که انقلابی عمل کنند ،تفکر انقلابی داشته باشند.
ایشان با اشاره به نسل جوان در ادامه بیان فرمودند: در هر کشوری نسل جوان مهمترین ابزار هست پس برای حرکت صحیح جامعه امروزی ما تربیت نسل جوان انقلابی مهم هست.از هنر جوان،از خاطره گویی جوان و از کتابخانی جوان باید به نحو احسن جهت تقویت فکر جوان باید استفاده کرد.

حاج آقاموسوی در خاتمه ابراز داشتند:ما باید از راه کاری که رهبری بیان داشتند و آن کار فرهنگی آتش به اختیار تمیز و اثرگذار باید استقبال کنیم.متاسفانه در فرهنگ هم در آفندی و هم در پدافندی ضعیف عمل کردیم و باید این رویه اصلاح شود.فرهنگ باید با جوهر دین اسلامی و انقلابی آمیخته شود تا جوان از این فرهنگ ناب اسلامی انقلابی تغذیه شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ می‌باشد.