امروز: شنبه ۱۱-تیر-۱۴۰۱ / السبت 03-ذو الحجة-1443 / Saturday 2022-July-2

مناسبت روز
پیام روز :

دیدار اعضای شورای نگهبان با امام جمعه

دیدار اعضای شورای نگهبان با امام جمعه

اعضای محترم شورای نگهبان شهرستان عباس آباد با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان با حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود موسوی آملی امام جمعه شهرستان عباس آباد دیدار و گزارشی از روند وفعالیت این شورا در شهرستان به سمع و نظر امام جمعه شهرستان رساندند

حاج آقا موسوی ضمن خوشامدگویی و خداقوت به اعضای محترم شورای نگهبان در ادامه ابراز داشتند:اعتقاد ما این است که این نظام مقدمه قیام امام زمان عج می باشد. مسئولین امریکا با شهادت حاج قاسم سلیمانی دست به ذبح عظیمی زدند ان شاءالله این ذبح عظیم مقدمه فتح عظیم خواهد بود. جریان نفوذ در این دوره بسیار شده باید مواظب باشیم. مقام معظم رهبری سپر عظیم این نظام در مقابل دشمنان می باشد.

ایشان در ادامه به اهمیت وجود شورای نگهبان در کشور ،بیان داشتند: همه کشورها به نحوی شورای نگهبان ولی با یک اسمی و نامی دیگر دارند. جلسات توجیهی اعضا را حتما در دستور کار داشته باشید. شورای نگهبان باید صیانت و دقت در کار خود داشته باشد چرا که در تیررس دشمنان هستند. شورای نگهبان باید تشکیلاتی و دقیق باشد چرا که نماد جمهوریت نظام و موجب قوام نظام می باشد. شما نهاد انقلابی و بازوبان ولایت هستید. باید هوشیار باشید که در انتخاب آتی باید جریان انقلابی و دلسوز سرکار بیایند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ می‌باشد.