امروز: سه شنبه ۱۴-تیر-۱۴۰۱ / الثلاثاء 06-ذو الحجة-1443 / Tuesday 2022-July-5

مناسبت روز
پیام روز :

تکریم امام جمعه از طلاب جهادی موسی بن جعفر شهرستان عباس آباد

تکریم امام جمعه از طلاب جهادی موسی بن جعفر شهرستان عباس آباد

حجت الاسلام والمسلمین دکترسیدمحمود موسوی آملی امام جمعه شهرستان عباس آباد در عصر روز یکشنبه با دعوت از طلاب جهادی شهرستان عباس آباد که در امر تغسیل اموات کرونایی پیش قدم شدند تقدیرو تشکر نمودند.

حجت الاسلام والمسلمین صفاری مسئول گروه جهادی طلاب ضمن تشکر از ابراز محبت امام جمعه به گروه جهادی طلاب ،چگونگی شکل گیری و فعالیت گروه طلاب جهادی در امر تغسیل و کفن و دفن اموات کرونایی شهرستان خدمت امام جمعه گزارشی را ارائه دادند.

حاج آقا موسوی آملی امام جمعه شهرستان ضمن ابراز خرسندی ،حضور در جمع طلاب جهادی در ادامه بیان داشتند: خدا را شکر که طلاب و روحانیت در این آزمون هم سربلند بیرون آمدند،چه در بیمارستان های کشور چه در بحث ضدعفونی کردن معابر و خیابان و شهر و روستا و از همه مهمتر در بحث تغسیل و کفن و دفن اموات کرونایی که خود اقوام اموات جرأت نزدیک شدن به اموات کرونایی را نداشتند این روحانیت و طلاب بودند که به فرمان ولی امرمسلمین جهان پیشگام شدند و با تشکیل گروه های جهادی نگذاشتند این امر شرعی بر زمین بماند.

امام جمعه شهرستان عباس آباد در پایان بیان داشتند:کارجهادی با برکت هست و چون در جاهای دیگه کارجهادی داشتم این را به عینه لمس کردم و الان هم اعلام می کنم گروه های جهادی را حمایت خواهم کرد و ان شاءالله مشارکت خواهم داشت.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ می‌باشد.