امروز: جمعه ۱۵-مهر-۱۴۰۱ / الجمعة 12-ربيع أول-1444 / Friday 2022-October-7

مناسبت روز
پیام روز :

زنگ نمادین جشن نیکوکاری در مدارس شهرستان عباس آباد نواخته شد

زنگ نمادین جشن نیکوکاری در مدارس شهرستان عباس آباد نواخته شد

به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری همزمان با مدارس شهرستان عباس‌آباد با حضور امام جمعه، معاون فرماندار و سایر مسئولین، زنگ نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه » در مدرسه شهید احمد عباسی بصورت زنده در شبکه اجتماعی شاد نواخته شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمود موسوی امام جمعه شهرستان عباس آباد در جشن نیکوکاری امسال که با شعار «عیدی برای همه» هم زمان با مدارس شهرستان عباس‌آباد با بیان این‌که احسان و نیکوکاری، باعث محبوبیت انسان نزد خدای سبحان می‌شود، افزود: مفهوم احسان در کاربردهای متعدد و متنوع آن، تصویر ارزش و جایگاه آن‌را در نظام فکری و ارزشی اسلام، در کنار بیان و تحلیل مصادیق و پی‌آمدهای گوناگون روانی، اخلاقی، عرفانی، فردی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و آخرتی آن، حوزه بسیار گسترده‌ای از آموزه‌های قرآنی و روایی و نیز در حوزه یاد شده را تشکیل می‌دهد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقاموسوی اظهار کرد: مؤمنان واقعی و انسان‌های صاحب خرد و اندیشه در هر عصر و نسلی، سعی و تلاش کرده‌اند خود را به صفت و ویژگی احسان و نیکوکاری، آراسته سازند.

امام جمعه شهرستان عباس‌آباد خاطرنشان کرد:  نیکوکاری آثار مثبت دنیوی و اخروی فراوانی دارد از جمله آثار دنیوی، کم شدن فقرا و مستمندان، برطرف شدن مشکلات گرفتاران، حل دعواها و نزاع‌ها، شاداب بودن روحیه خیِرین، مورد محبت و احترام مردم گرفتن نیکوکاران و… است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ می‌باشد.