امروز: جمعه ۱۵-مهر-۱۴۰۱ / الجمعة 12-ربيع أول-1444 / Friday 2022-October-7

مناسبت روز
پیام روز :

اردوی تفریحی فرهنگی،بصیرتی،ورزشی

اردوی تفریحی فرهنگی،بصیرتی،ورزشی

اردوی تفریحی فرهنگی،بصیرتی،ورزشی

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمودموسوی آملی با حضور در جمع بسیجیان و فرماندهان پایگاه های بسیج شهرستان عباس آباد در اردوی فرهنگی ،بصیرتی و ورزشی شرکت نموده و نشست بصیرتی با این عزیزان برگزار نمودند.

امام جمعه شهرستان عباس آباد در این نسشت عنوان داشتند:
یکی از مهمترین برکات نظام اسلامی تشکیل نهاد مقدس بسیج مردمی می باشد.نقش بسیج در کشور بر هیچ کس پوشیده نیست و توانستیم همچین نهادی را در سایر کشورهای محور مقاومت به اجرایی دربیاوریم.
نیروهای خدوم بسیج در زمان جنگ همچون نیروی نظامی به این کشور خدمت کردند و امروز شاهد بودیم ، وقتی کشور دچار حوادث طبیعی گردید باز همین نیروهای بسیج بودند که به کمک مردم شتافتند و امروز هم کشور درگیر بیماری ویروس کرونا هست باز همین نیروهای خدوم بودند که به داد این مردم رسیدند اعم از ضدعفونی کردند شهر و روستا و معابر،جمع آوری کمک های مردمی و راه اندازی تولید ماسک که باید تمام قد از خدمات این عزیزان تقدیر و تشکر کرد.
مهمترین بحث امروز جامعه ما انتخابات و نقش بی بدیل بسیج می باشد که کشور در شرایط حساس قرار دارد و بسیج باید اقدامات لازم را انجام دهد
اول اینکه باید آنهایی که به خاطر شرایط بد اقتصادی تمایلی به شرکت در انتخابات ندارند ترغیب کنیم که در انتخابات و در سرنوشت کشور سهیم باشند.
دوم اینکه طبق فرمایشات رهبری فرد شایسته حزب اللهی و انقلابی را به مردم معرفی کنیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ می‌باشد.